1994 yılında ATILIMCI Nakliyat ve Lojistik adı altında kurulan ve 2 araç ile hizmet vermeye başlayan firmamız 2014 yılında araç filosunda 48 özmal ve 15 adet taşeron olmak üzere toplamda 63 araca ulaşmıştır. Araç çeşitliliği konusunda son derece esnek bir firma olarak iş ortağı gördüğümüz firmalarımıza hizmet vermekle birlikte filomuzdaki Tır, Kamyon ve Kamyonet tipi araçlarımızla hizmet vermekteyiz. Şehir içi taşımacılığı ve tüm illere sevkiyatlarımız vardır. Sevkiyatlarımız müşteri isteği doğrultusunda gerek özmal gerekse en uygun fiyatlarla piyasa araçlarından tedarik etmekteyiz.

Hasberk Metal çelik servis merkezi olarak kurulmuştur. Ana faaliyet alanları saç rulo dilme, boy kesim ebatlama ve giyotin makas kesim işlemleridir. Ayrıca firmamız depolama ve lojistik alanlarında da hizmet vermektedir. Just in Time olarak isimlendirilen; gerekli malzemenin, tam zamanında, gereken miktarda, gereken kalitede, gereken yerde ve en az maliyetle üretilmesine yönelik, üretimin sık ve düşük parti büyüklükleri ile gerçekleştirildiği sistem de hizmet vermektedir. Böylece stoklar ile kayıpların en aza indirildiği yalın bir üretim sistemi oluşturulur. Sıfır hata, sıfır arıza, sıfır stok, sıfır bekleme gibi hedeflere yaklaşılmaya çalışılır.

Meerlog Ambalaj 2015 yılında Atılımcı grup bünyesinde 3. Şirket olarak kurulmuştur. İlk kez 1985 yılında kara taşımacılığı olarak başlayan ticari hayatımız, 2005 yılında çelik alım satımı ve ebatlanması üzerine yapılan yatırımlarla devam etmiştir. Son olarak 2015 yılında metal mabalaj ve taşıma çözümleri konusunda uzmanlaşmış Meerlog şirketi kurulmuştur.

Meerlog şirketi 300 m2 de 5 kişi ile başlayan faaliyetine 1.000 m2 de 25 kişi ile devam etmektedir. Otomotiv sektöründe 15 yıldan fazla tecrübeye sahip çalışanları ile başta otomotiv endüstrisi olmak üzere beyaz eşya, mobilya, inşaat ve diğer endüstrilere hizmet etmektedir.

Gücünü köklü geçmişinden ve müşterilerinden alan firmamız esnek, dinamik ve yenilikçi çözümleri ile pazara yeni bir bakış açısı getirmektedir.